odbery

Nenašli jste kategorii, do které patří váš dotaz? Napište ji zde.
FunThomas SK

odbery

Příspěvekod FunThomas SK » 10 čer 2015 22:05

Čau chcel sem sa optat jak získat víc odberú?Skusil sem rúzne upravovat videa,dával si za link k mojemu chanelu prípojku na subscribe ale nic nepomáhá.Já vím ze su na YT krátko ( asi mesíc ) a mám 8 odberatelú ale hodne ludí mi reklo že to je málo.Prosím o radu.dikes :-)

thebighead
Administrátor

Re: odbery

Příspěvekod thebighead » 11 čer 2015 17:08

FunThomas SK píše:Čau chcel sem sa optat jak získat víc odberú?

Podle mě nejlepší způsob jak získat co nejvíce odběratelů je začít s něčím originálním. Chápu, že je to těžké, takže k tomu napíši něco více. Druhá možnost je se každým videem snažit zlepšit, vzít si něco z kritiků. Klidně můžeš do hodnocení videí dát odkaz a rád ti ho zhodnotím, popřípadě sdílím, aby to ohodnotilo více lidí. Čím déle budeš na YT, tím více budeš mít zkušeností a tím více budeš mít fanoušků. Nikdy nejde nic lámat přes koleno, tudíž doporučuji tvořit kvalitní videa, investovat do videí a snažit se za každou cenu zlepšovat (Nestát na mrtvém bodě.).

Pokud si budeš myslet, že je tvoje kvalita opravdu vhodná k tomu, aby zaujala masu lidí, můžeš to sdílet například v komunitě na facebooku. To je podle mě ale blbost ve stádiu, kde jsi na začátku, jelikož tě každý pouze vyhejtí. Jak jsem říkal, zkus přidat odkaz na videodo hodnocení a uvidíme, co se s tím dá dělat. ;)
S pozdravem

Miroslav Slusarčík
majitel webu www.jakbytyoutuber.cz

Motto: Opravdu úspěšný muž je ten, který dokáže vydělat víc peněz, než stačí jeho žena utratit.
Můj YT: goo.gl/2LM7Ib

Daaron

Příspěvekod Daaron » 13 led 2016 12:28

důležité je taky si uvědomit jaká je tvá cilová skupina lidí, koho chceš oslovit, jestli to budou jenom Češi nebo třeba hraješ na kytaru a chceš oslovit celý svět. Právě proto musíš používat ve videích správné hashtagy (klíčová slova), např. i v jiném jazyce, aby vůbec někdo tvé video našel... a sdílet a sdílet.

VideoAcademy

Příspěvekod VideoAcademy » 26 říj 2016 15:58

Pozri si týchto 5 krokov, AKO ZÍSKAŤ PRVÝCH 500 ODBERATEĽOV na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=wg5Q-2sda9c

Zpět na